Sonuç Odaklı Eğitim

Sınıfı içi Eğitim
Online Eğitim

Kalifikasyon ihtiyacı olan kurumlara özel iş akışını bozmayacak özel eğitim planları ile personel sertifikasyonunu tamamlamak için hemen başlayın.

Eğitimlerimiz
Titizlikle hazırlanmış eğitimler

2005 Yılından bu yana Egemen Kılıç yönetiminde her yıl güncellenen mevzuata uygun ders içeriği, özet ders notları, deneme sınavları, çıkmış soru çözümleri ve sınava yönelik tüyolarla sınav problem olmaktan çıkacak.

Finans, bankacılık sektörü kurumları kurum çalışanları için grup şeklinde sınıf içi eğitim veya online canlı derslerle her ortamda öğrenme sağlıyoruz.

Kitap yığınları içinde kaybolmadan sade anlaşılır bir dille sınava yönelik hazırlıyoruz.

Bireysel Emeklilik Sistemi, BES Lisanslama Sınavı Hazırlık Eğitimleri. BES Fonlarının İşleyişi ve Mali Piyasa Etkileşimleri. BES Satış Becerileri ve Portföy Yönetimi. Bireysel Emeklilik Şirketi Satış Kanalları Gelişim ve Mentörlük. BES ve Hayat Sigortaları Hukuku Eğitimi. BES Hayat Sigortaları Satış Teknikleri. BES Hayat Sigortaları Rakip-Ürün Analizi Eğitimleri
SPL sınavlarına yönelik hazırlık programıdır. Eğitimler ile sınava girecek adaylarının, ilgili konu başlıklarına ait temel kavramları ve bunların sınavlardaki uygulamalarını kavraması, soru tarzlarına alışkanlık sağlaması ve çözüm tekniklerini öğrenmesi sağlanarak ilgili sınavları başarıyla geçmeleri amaçlanmaktadır.
Satış sürecinin kalitesi, satış temsilcisinin ‘satış bilgisi ve satışı yapma isteği’ ile ‘müşterinin alım yapmasına yardım etme becerisine` bağlıdır. Diğer bir ifadeyle satış temsilcisinin satış odaklı değil, müşteri adına onunla birlikte “çözüm odaklı” olması gerekmektedir.
Bedensel, zihinsel ve ruhsal özelliklerinizle birlikte, kendinizi tanıyıp kendini geliştirme ilkelerini öğrenerek kişisel gelişiminizi başlatabileceksiniz. Mesleki yeterliliklerinizi ve iş ortamlarındaki başarılarınızı geliştirebileceksiniz.

Bilgi Alın

Eğitim Ortamları

Online Canlı SPL Kursu

Türkiye içi bütün merkez ve şube çalışanlarını online kursa katın. Zamanı etkin kullanın işler durmadan devam etsin.

Kurum İçi Eğitim

Kurumunuza özel eğitim planı ile ana merkez veya bölge merkezlerinde kurum içi çözümler.

İdea Akademi Eğitim

İstanbul merkezli planlamada kurs merkezimide eğitim olanağı.

SAYILAR

1 +
YIL DENEYİM

I am text block. Click edit button to change this text. 

1 +
Katılımcı

I am text block. Click edit button to change this text. 

1 %
Başarı Oranı

I am text block. Click edit button to change this text. 

Ekstralar

KAPSAM

Hazır ders notları

Hazır ders notları ile kitaplar arasında boğulmadan hızlıca notlardan çalışın sınav hazırlık süresini kısaltın.

Online soru bankası

Online soru bankamız üzerinden kağıt kalem ihtiyacı olmadan cep telefonu, tablet, bilgisayar üzerinden öğrenmeye devam edin.

Online Deneme Sınavları

Online deneme sistemimiz üzerinden bilginizi test edin, eksik kaldığınız konuları tekrar çalışın, tekrar online deneme sınavına katılın.

Web&Mobil'den tekrar tekrar izleme

İdea akademi öğrenme sistemi üzerinden dersleri tekrar tekrar izleyin, konulara hakim olun.

Eğitimler Hakkında

Egemen Kılıç hoca yönetiminde faaliyetlerine devam eden İdea Akademi Danışmanlık 15 senede 50.000+ eğitim tamamlayarak finans sektörü içerisinde kişi ve kurumların sertifika kazanımlarını kolaylaştıracak eğitim, öğretim teknikleri uygulamaktadır.

Güncel mevzuata uygun eğitim içerikleri, hazır ders notları, deneme sınavları ile daha az efor ile çok daha verimli ders çalışma ve konuları anlama ortamı sağlamaktadır.

Banka yönetiminin alacağı karar doğrultusunda kurumun belirlediği kurum içinde veya online canlı dersler ile eğitim ihtiyacı olan personellerini hızlı bir şekilde eğitimini tamamlamalarını sağlıyoruz.

İhtiyaç halinde İstanbul, Kozyatağı’nda bulunan İdea akademi eğitim merkezimizde sınıf içi eğitim planlanarak bütün eğitimler tamamlanabilmektedir.

Ders katılımları sonunda kursiyerlere sağlanan online öğrenme platformumuz üzerinden konuların ders tekrarını yapabilmekte, soru bankaları konuları pekiştirmeleri sağlanmakta ve online deneme sınavları ile kendi kendine test edebilmeleri sağlanmaktadır.


Teklif İsteme Formu