İdea Eğitim & Danışmanlık

2005 yılından bugüne kadar 50.000+ katılımcıya SPL Eğitimleri, Bankacılık Eğitimleri, Finansal Okur Yazarlık, Yatırım Eğitimleri, Sigorta ve Aktüerlik, Bireysel Emeklilik Eğitimleri, BES Lisanslama, Satış – Pazarlama, Kişisel Gelişim
Liderlik
eğitimleri sağlayan İdea akademi & danışmanlık hayatın olağan akıcılığında bireylerin iş ve sosyal hayatlarını etkilemeden hızlı öğrenme teknikleri ile sınavlardan kolayca geçmelerini sağlayacak eğitim modelleri geliştirmektedir.

Geleceğe Yön Veren Eğitimler

İş ortaklarımızla birlikte Türkiye’nin finans sektöründeki geleceğini şekillendiriyoruz. Finansal sektörde uzman eğitmenlerimizle bir araya gelerek, kurumlarınızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Siz de IDEA Eğitim & Danışmanlık AŞ’nin sunduğu kaliteli eğitimlerle kurumunuzun başarı hikayesine ortak olun, çalışanlarınızın bilgi ve becerilerini güçlendirin. Geleceği birlikte şekillendirmeye hazır mısınız?

 IDEA Eğitim & Danışmanlık  Türkiye’nin finansal sektöründe kaliteli eğitimleriyle iz bırakan bir hikayeye sahiptir. Finansın dinamik dünyasında uzman eğitmen kadrosuyla, sektördeki değişime ayak uyduran profesyonellerin yanında olarak, kurumların başarı hikayelerine katkıda bulunmaktadır. 

 

Ekonomik Çözüm

Online eğitim içeriği, online soru bankaları, deneme sınavları ile mekanda bağımsız, PC, mobil, tablet'den en uygun fiyata katılın.

Hızlı Öğretme

Özenle hazırlanmış güncel hazır ders notlarıyla, kitaplara boğulmadan konu özetleriyle hızlıca öğrenin.

Yüksek Sınav Başarısı

50.000+ Katılımcı referansımızla %90 üzeri sınavda başarılı olabilmenizin yolunu açıyoruz.

Kuruma Özel Eğitim

Kurum personelleri için sınav öncesi hızlandırılmış eğitimler sunuyor, sınav başarı oranlarını artırıyoruz.

Özel Video Setleri

Özel video setleri ile dersleri tekrar tekrar çalışıp, konuları pekiştirilmesini sağlıyoruz

Daima Güncel İçerik

İdea danışmanlık olarak müfredatı takip ediyor daima güncel içerik sunuyoruz.

50.000+ Öğrenciye Eğitim

SPK Eğitimi

SPL Eğitimler ile sınava girecek adaylarının, ilgili konu başlıklarına ait temel kavramları ve bunların sınavlardaki uygulamalarını kavraması, soru tarzlarına alışkanlık sağlaması ve çözüm tekniklerini öğrenmesi sağlanarak ilgili sınavları başarıyla geçmeleri amaçlanmaktadır.

E-BEAS Eğitimi

Bireysel emeklilik sistemi konusunda faaliyet gösteren kişilerin sertifika eğitimlerini tamamlamak için özel ders içerikleri ile pratik olarak sınavlara hazırlanmaları ve başarı oranları yükseltecek eğitimler verilmektedir.

Sigorta Eğitimleri

Sigorta sektöründe yer alan tüm aktörlerin eğitim ihtiyaç analizi, eğitim destek hizmetleri, süreç ve programların yapılandırılması, eğitimi gerçekleştirme, sonuç raporlama ve gelişim analizleri

Ekonomi Eğitimleri

Temel ekonomik göstergelerin analizi, mikro ve makro iktisat, finansal ekonomi ile ekonomi politikalarının para ve maliye politikaları çerçevesinde uygulama biçimleri.

Finans Eğitimi

Finansal Okur Yazarlık, Finanslam Planlama, Finansal Yönetim süreçleri, Finansal Analiz ve Değerleme Yöntemleri, Portföy Yönetimi

Sigorta Eğitimleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kurumlar için özel eğitim, danışmanlık çözümlerimiz için bizi arayın.

Türkiye’nin öncü finans, sigorta, banka, denetleme kurumları bizi tercih ediyor.

Sayılarla Biz

1 +
Eğitim

Yüksek başarı oranımız ile en çok tercih edilen kurumuz.

1 +
YIL Deneyim

Sınıf içi veya online öğrenme ortamları her ortama uygun eğitim veriyoruz.

1 %
Başarı

Özel hazırlanmış eğitim içerikleri sağlıyor, başarı oranını yükseltiyoruz.

İş Ortaklarımız

IDEA verdiği kaliteli eğitimlerle bu iş ortaklıklarına değer katmaktadır.

Finans Sektöründe Eğitimin Öncüsü: IDEA

Kurulduğu günden itibaren, finansın karmaşık dünyasında bilgi ve uzmanlıkla öne çıkan IDEA, Türkiye’deki birçok önemli finans kuruluşuna yüksek kaliteli eğitimler sunarak sektörde bir öncü haline gelmiştir.

Sermaye Piyasalarında Liderlik

IDEA, yatırım kuruluşları ve portföy yönetim şirketlerine sermaye piyasalarında kilit konularda eğitimler sağlamaktadır. Kurumsal finansman, şirket değerleme, SPL Sınavlarına hazırlık, fon yönetimi gibi konularda uzmanlaşmış eğitmenler, finans profesyonellerinin yetkinliklerini artırmalarına yardımcı olmaktadır.

Öncü Bankacılık Eğitimleri

Bankacılık eğitimler, banka çalışanlarının mesleki becerilerini geliştirmeye, sektördeki güncel gelişmeleri takip etmeye ve müşteri memnuniyetini artırmaya yöneliktir. Bu bağlamda bazı başlıklar: Temel Bankacılık Eğitimi, Dijital Bankacılık ve Teknoloji, Risk Yönetimi, Bankacılık Mevzuatı ve Etik, Müşteri Hizmetleri ve İletişim.

Sigorta ve Bireysel Emeklilik Uzmanlığı

IDEA Bireysel emeklilik  sektör liderlerine özel eğitimler sunmaktadır. BES Lisanslama Eğitimleri, Bireysel Emeklilik Fon Eğitimleri, BES Uygulamaları ve Mevzuatı Eğitimleri  gibi geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Sigorta sektöründe faaliyet gösteren kurumların çalışanlarını güçlendirmek, bilgi ve becerilerini artırmak ve rekabet avantajlarını güçlendirmelerine yardımcı olmaktır.

Sizi Arayalım.

Geleceği birlikte şekillendirmeye hazır mısınız?

IDEA

Finansın dinamik dünyasında uzman eğitmen kadrosuyla, sektördeki değişime ayak uyduran profesyonellerin yanında olarak, kurumların başarı hikayelerine katkıda bulunmaktadır. Şirket, gelecekte de finansal bilgi ve uzmanlık konusunda öncü rolünü sürdürmeyi hedeflemekte ve sektördeki liderliğini pekiştirmektedir.

IDEA, finans sektöründe faaliyet gösteren kurumların çalışanlarının bilgi ve becerilerini geliştirmelerine ve sektördeki rekabet gücünü artırmalarına yardımcı olmaktır. Finans sektöründe çalışan kişilerin ihtiyaç duyduğu eğitimleri sunmak, eğitim kalitesini sürekli olarak artırmak, finans sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktır.
IDEA, bu hedeflerine ulaşmak için alanında uzman eğitmenlerle çalışmakta ve eğitimleri güncel bilgilerle güncellemektedir. 

Siz de IDEA Eğitim & Danışmanlık AŞ’ nin sunduğu kaliteli eğitimlerle kurumunuzun başarı hikayesine ortak olun, çalışanlarınızın bilgi ve becerilerini güçlendirin. Geleceği birlikte şekillendirmeye hazır mısınız?